MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11334288
nr 1133 4288
Stolar
Ett par, Gustavianska
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:41:15
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.400 kr
4.000 kr